سرور مجازی ایران - حرفه ای (نامحدود) | پردازش تک | PardazeshTech
بازگشت به صفحه ی اصلی وبسایت

سرور مجازی ایران – حرفه ای (نامحدود)

سرور مجازی ایران یا وی پی اس پردازش تک برای کاربرانی که وب سایت آنها بیشتر در ایران بازدید می شود و نیازمند سرعت بالا در ایران می باشند انتخاب مناسبی می باشد. این سرور ها توسط مجازی ساز Vmware در دیتاسنتر های ایران پیکربندی شده اند و منابعی از جمله رم ، هارد به صورت اختصاصی به تمامی کاربران اختصاص پیدا می کند.
سرور مجازی ایران مناسب جهت استفاده سازمان ها و ادارات دولتی با توجه به امنیت داده ها می باشد و امکان نصب هر گونه سیستم عاملی بر روی آنها موجود می باشد.

تفاوت سرور مجازی ایران اقتصادی و حرفه ای فقط در میزان ترافیک مصرفی آنهاست؛ لذا از نظر منابع و پرفورمنس هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

توضیح مختصر درمورد دیتاسنتر ایران :

دیتاسنتر میلاد بدلیل موقعیت مکانی و حمایتی مناسب از سمت شهرداری تهران، از امکانات و ویژگی های بسیار خوبی نسبت به باقی دیتاسنترهای ایرانی برخوردار است. از جمله ی این امکانات می توان به برق ویژه فشار قوی به همراه ژنراتورهای بسیار پرقدرت و UPS – پهنای باند و دسترسی رادیویی در ارتفاع – سیستم های اتفاع حریق و ….. نام برد.

شایان ذکر است بدلیل وجود دیتاهای بسیار مهم و زیرساختی دولتی و خصوصی بسیار بزرگ، این دیتاسنتر از امنیت مکانی (سیستم های امنیتی و حراست) و زیرساختی بسیار بالایی برخوردار است.
  لینک اینترنـت اختصاصی
  تجهـیـزات بـه‌روز و قدرتـمـنـد
  ارائه کـنسول مـدیریت و عــملیات سـرور
  نصب و کانفیگ اولیه تـمامی سیستم عامـل ها
  استفاده از مجازی‌ساز به‌روز و قدرتمند (Vmware Esxi)
  پاسخگویی ۳۶۵×۷×۲۴ کادر پشتیبانی و فـروش
  تخصیص منـابع اختصـاصی به ماشین‌های مجـازی
  سفارش و راه‌انـدازی آنـی در هـر ساعت از شبـانـه‌روز
  مانیتورینگ وضعیت و سلامت سرویس (Health Monitoring)
  استفاده از تجهیزات امنیتی در جهت کنترل و مقابله با حملات (Firewall)

بازگشت به صفحه ی اصلی وبسایت