سرور مجازی با هارد SSD NVMe آلمان | پردازش تک | PardazeshTech
بازگشت به صفحه ی اصلی وبسایت

سرور مجازی با هارد SSD NVMe آلمان

سرور مجازی آلمان Virtual Private Server ) توسط دیتاسنتر Hetzner ارائه می گردد که یکی از بزرگترین دیتاسنترهای اروپا محسوب می گردد این دیتاسنتر به منظور استفاده به عنوان هاست اشتراکی و راه اندازی وب سایت با هزینه پایین نیز کاربران ایرانی را بیشتر به خود جلب کرده است.

سرور های ارائه شده در دیتاسنتر هتزنر به دلیل مولفه های کیفیت پورت و پایداری بالا و همچنین هزینه بسیار مقرون به صرفه یکی از سرویس های مورد علاقه وب مستران ایرانی به شمار می آید .سرور های اختصاصی ارائه شده در دیتاسنتر هتزنر قابلیت سفارشی سازی بسیار بالایی به خریداران خود ارائه می نمایند ، همچنین یکی از نقاط قوت این دیتاسنتر خدمات پشتیبانی بسیار خوب این شرکت می باشد .

توضیح مختصری از دیتاسنتر هتزنر آلمان :

هتزنر آنلاین یکی از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب و دیتاسنتر در اروپا می باشد. این شرکت از سال ۱۹۹۷ شروع به کار کرده و در حال حاضر دارای حدودا ۲۱ دیتاسنتر در کشور آلمان می باشد. قیمت مناسب خدمات و بستر ارتباطی پایدار دو ویژگی مثبت این دیتاسنتر است. وجود منابع اختصاصی ، کیفیت تضمین شده و شرایط قیمتی مناسب از دیگر عوامل مهم انتخاب این سرویس است که اطمینان داشتن یک سرور با کیفیت را به شما میدهد.

  لینک اینترنـت اختصاصی
  تجهـیـزات بـه‌روز و قدرتـمـنـد
  ارائه کـنسول مـدیریت و عــملیات سـرور
  نصب و کانفیگ اولیه تـمامی سیستم عامـل ها
 استفاده از مجازی‌ساز به‌روز و قدرتمند (Vmware Esxi)
  پاسخگویی ۳۶۵×۷×۲۴ کادر پشتیبانی و فـروش
  تخصیص منـابع اختصـاصی به ماشین‌های مجـازی
  سفارش و راه‌انـدازی آنـی در هـر ساعت از شبـانـه‌روز
  مانیتورینگ وضعیت و سلامت سرویس (Health Monitoring)
  استفاده از تجهیزات امنیتی در جهت کنترل و مقابله با حملات (Firewall)

بازگشت به صفحه ی اصلی وبسایت