سرور مجازی انگلستان - رد استیشن | پردازش تک | PardazeshTech
بازگشت به صفحه ی اصلی وبسایت

سرور مجازی انگلستان – رد استیشن

سرور مجازی انگلستان ( Virtual Private Server ) توسط دیتاسنتر Redstation ارائه می گردد که یکی از با کیفیت ترین دیتاسنترهای اروپا محسوب می شود این دیتاسنتر به منظور استفاده به عنوان نصب مجازی ساز و راه اندازی سرور مجازی و حتی ارائه هاست اشتراکی به دلیل کیفیت بالا خدمات بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

از ویژگی های سرور اختصاصی دیتاسنتر Redstation انگلستان می توان به سخت افزار بسیار با کیفیت که در این دیتاسنتر انگلیسی استفاده می شود اشاره کرد که کلیه سرور های اختصاصی از شرکت DELL بوده که همیشه یکی از ۳ شرکت برتر در ضمیمه تولید سرور می باشد.

سرور مجازی انگلستان (رداستیشن) با هارد SSD

توضیح مختصری از دیتاسنتر رد استیشن انگلستان :

سرور اختصاصی انگلیس در دیتاسنتر redstation ارائه می شود ، به دلیل پینگ خوب redstation سرور اختصاصی انگلیس به کشور ایران ، این دیتاسنتر در بین کاربران ایرانی تا حدودی محبوب شده است. این دیتاسنتر که از شبکه بسیار پایداری برخوردار می باشد ، تجهیزات بسیار شگفت انگیزی نیز ارائه می کند. شرکت هایی که نیاز به سخت افزار بسیار قوی دارند می توانند از سرور اختصاصی انگلیس redstation استفاده کند.

در این دیتاسنتر امکان انتخاب پورت ۱۰Gbps به صورت اختصاصی نیز وجود دارد ، از معایب سرور های redstation هزینه تمام شده سرور های این دیتاسنتر است که برای کاربران عادی کمی بالاست و برای کاربران حرفه مناسب است.

  لینک اینترنـت اختصاصی
  تجهـیـزات بـه‌روز و قدرتـمـنـد
  ارائه کـنسول مـدیریت و عــملیات سـرور
  نصب و کانفیگ اولیه تـمامی سیستم عامـل ها
  استفاده از مجازی‌ساز به‌روز و قدرتمند (Vmware Esxi)
  پاسخگویی ۳۶۵×۷×۲۴ کادر پشتیبانی و فـروش
  تخصیص منـابع اختصـاصی به ماشین‌های مجـازی
  سفارش و راه‌انـدازی آنـی در هـر ساعت از شبـانـه‌روز
  مانیتورینگ وضعیت و سلامت سرویس (Health Monitoring)
  استفاده از تجهیزات امنیتی در جهت کنترل و مقابله با حملات (Firewall)

بازگشت به صفحه ی اصلی وبسایت